قوانین و مقررات

قوانین و مقررات خرید محصول از فروشگاه موبایل سناتور

1 – قبل از خرید محصولات توضیحات هر محصول را کاملا با دقت مطالعه کرده . ملاک مفایرت در توضیحات و مشخصات فنی کالا درج شده در سایت می باشد.

2 – سفارشگیری محصولات به صورت 24 ساعته در هفت روز هفته حتی روزهای تعطیل بر روی سایت صورت می پذیرد. و بررسی و آماده سازی محصولات توسط همکاران از شنبه تا پنجشنبه صورت خواهد پذیرفت.

3 – تمامی محصولات دارای 7 روز مهلت تست از زمان دریافت محصول می باشند و بعد از 7 روز تست و تعویض به هیچ وجه امکان مرجوعی نداریم.

4 – کالای خریداری شده بین 3 – 4 روز به دست مشتری می رسند.

5 – در صورت برگشت کالا به فروشگاه موبایل سناتور حتما محصول همراه جعبه و لوازم کامل داخل جعبه به درستی بسته بندی شده و برای فروشگاه ارسال گردد.

6 – برای اعلام ایراد و مشکل در ظاهر گوشی 3 ساعت بعد از دریافت گوشی زمان برای اطلاع به فروشگاه دارید.

7 – استفاده نادرست از محصول , آب خوردگی و ضربه فیزیکی شامل مهلت تست و تعویض نمی باشد.

8 – و اینکه فروشگاه موبایل سناتور طبق مقررات بالا متعهد به 7 روز مهلت تست و تعویض می باشد و تعهدی در قبال لوازم جانبی و نرم افزار گوشی ها و نرم افزار های نصب شده روی آن و آسیب احتمالی و دستکاری توسط تعمیرکاران غیر متخصص و تغییرات نرم افزار روی گوشی خریداری شده از قبیل روت کردن و کاستوم روت و … را نخواهد داشت .

8- ساعات پاسخگویی تلفنی شنبه تا پنجشنبه ازساعت 10 – 15 می باشد در غیر این زمان پاسخگویی از طریق تیکت یا ایمیل انجام می شود.

9 – خرید از طریق فروشگاه موبایل سناتور به منزله قبول شرایط فوق می باشد.